Дачна огорожа — це ціле мистецтво і цей постулат є зовсім не вигадкою. Можна відгородити ділянку бетонним плитами або зробити паркан з рабиці або з шиферу А якщо пофантазувати? Не забороняється створити декоравный паркан і своїми руками
Декоративний паркан своїми руками
Декоративний паркан своїми руками зажадає від вас великих капіталовкладень, і кілька днів, але результат буде добрий. Цим парканом можна буде забезпечити свою ділянку від гостей, яких не запрошували, і надати своїй ділянці оригінальний вигляд
Огорожі для дачі це першочергове завдання для ділянки, яка знаходиться за містом. Це завдання — позначати межі дачі, і обмежує оглядовість дачної ділянки Воно забезпечує взимку і влітку захист від вітру, а взимку і навесні — добре затримує сніг
Зараз розглядати проникнення злодіїв через паркан — це несерйозно, т. к. для злодіїв немає перешкод, а хороша сигналізація на дачі вирішує все. Суцільне огородження — погано вирішує завдання охорони дачної ділянки. Найкраще — несуцільне огорожу, воно дозволяє переглядати ділянку сусідам, вони запитують чужих людей, вони цікавляться – хто це і навіщо.
Матеріал для декоративного забору
Визначення форми огорожі з дерева оцінюється декількома факторами, але все одно це доступно обширного діапазону споживачів. Специфічний інтерес при виготовленні огорож приділяється матеріалу, чим дорожче деревина, воно (огородження) дорожче обходиться споживачеві. Виготовлення дерев’яних огорож — вирішувані завдання, але тільки треба витримати технологічні прийоми просочення і обробки даного матеріалу, інакше час експлуатації забору буде менше, ніж закладено в Сніпах.
Установка огорожі з дерева надає закінчений вигляд дизайну земельної ділянки. І прикраса меж ділянки — буде стильним і модним.
Плетений паркан своїми руками
Один з видів огорожі — Тин це дуже популярний паркан.
Тин — додає закінченість будь-якого дизайну і гармонійно і умиротворено виглядати для людей. Простіше кажучи, плетені огорожі це спосіб створити атмосферу села, яка робить можливим відпочинок від міста
Як створити декоративний паркан своїми руками?
Для того, щоб зробити плетена огорожа, необхідно використовувати все, що знаходиться буквально під ногами. Щоб створити вертикальний тин треба робити впритул вертикальні прути, а щоб зробити горизонтально — навпаки.
Остов тину — це кілки з металу і дерева. Металеві можна зробити зі старих труб, арматури . При встановленні ж дерев’яних опор, потрібно захистити їх від гнилі, тому застосовуємо прийом з практики: закопуємо труби, арматуру в грунт, а потім міцно прив’язуємо до них дерев’яний кілки.
Нинішній варіант «плетений паркан» своїми руками робиться з плашок різного калібру. Ця конструкція вигідно підкреслить природну красу вашої дачі і пожвавить дизайн ландшафту. Головне тут (створення плетеного тину) правильно зробити висоту, яка дуже гармонійно буде виглядати в існуючому стилі.
Найкращим варіантом декоративного забору вважається пристрій плетеного огорожі 1,5 м. Сільський стиль в ландшафті заміського будинку пояснюється його натуральністю від природи: лавки, альтанка, плетена огорожа з дерева подобається багатьом господарям, які бажають відпочити від галасливого життя міст, і тому на своїй ділянці облаштовують природний вигляд під «село».
Створити тин — це просто, і будь-хто охочий може це осилити. Ці паркани зустрічалися раніше майже у всіх поселеннях. Нині стиль «під село» займає провідне місце, тому конструкція плетеного тину — достойна гордість господарів дач.
Прути для забору робиться з лози, ліщини, верби. Їх можна зробити з кущів різних чагарників. Починати робити таку огорожу треба з розмітки кілочків приблизно на відстані 0,5 м. Тут діє таке правило: кілочки забиваються в землю на відстані більшому або меншому, в залежності від ваги прутів майбутнього огорожі.
Потім кілочки переплітаються прутами по горизонталі. Прути необхідно заготовлювати навесні або в період: кінець літа – початок осені. Як колів можуть служити товсті соснові гілки або сосни, у яких діаметр стовбура приблизно дорівнює 5см. Низ кілочків повинен бути гострим. Вони закопуються на глибину 20-25 див
Попередження: треба низ кілочків обробити або гарячим бітумом або купоросом, для того щоб огорожа, які роблять, не покосився в майбутньому. Між кілочками потрібно прибити якусь планку і плетіння огорожі починається з нижньої основи.