Народження здорової дитини

Жіночій портал Діти Народження дитини

Народження здорової дитини

Напевно всі мами хочуть, щоб їх дитина народилася здоровою. Деякі планують вагітність, деякі ні. Але і в тому, і в іншому випадку цілком реально народити міцного малюка.

 

Незадовго до вагітності

Якщо вагітність ще перебуває тільки на стадії планування, то ще є час, щоб поправити своє здоров’я. Спочатку треба обов’язково звернутися за консультацією до лікаря, який вкаже на всі недоліки, які бажано було б виправити. Також він розповість які треба здати аналізи. І допоможе обстежитися не тільки жінці, але і чоловікові. Можливий такий варіант, як прийом лікаря вузької спеціалізації і обов’язково УЗД.

Також існує цілий ряд простих порад, які допоможуть народити здорову дитину. Лікарі рекомендують попрацювати над зачаттям починаючи з кінця літа. Адже в цей період ви найбільш перебуваєте на свіжому повітрі. І до того ж є можливість вживати багато свіжих фруктів і овочів. Важливим моментом може послужити народження дитини до 35 років. І на сьогоднішній день дуже важливо не мати шкідливих звичок. І якщо в більшості випадків кинути пити набагато простіше, то кинути палити не так то просто. Але це треба постаратися зробити до того, як ви завагітнієте, приблизно за 3-4 місяці.

 

Коли вагітність наступила

Особливо уважно треба стежити за своїм станом в першому триместрі вагітності, коли відбувається закладання всіх органів дитини. Для того, щоб уникнути неприємні моменти треба робити наступне.

— Здача аналізів. Якщо до вагітності аналізи на наявність різних інфекцій здані не були, це слід зробити зараз. Також необхідно сходити на УЗД і дотримуватися всіх порад лікаря, щоб ваш малюк народився дійсно здоровим.

— Харчування. Не варто забувати про харчування. Воно дуже впливає на розвиток вашого малюка. Коли дитина ще всередині, він отримує все необхідне харчування через кров. Тому її якість має бути на найвищому рівні. Не варто вживати не сезонні фрукти і овочі, які насичені хімічними елементами. Також варто надовго забути про шкідливий фаст-фуді і інших шкідливих, але смачні речі. Також треба суттєво скоротити прийом жирної, солоної і смаженої їжі. А перевагу краще віддати домашньої їжі, а не напівфабрикатів. Більше уваги треба приділяти тим продуктам у яких в складі є багато кальцію, вітамінів і інших речовин, необхідних для нормального розвитку дитини.

— Нормальна вага. Дуже важливо, щоб під час вагітності ваша вага була в районі 12 кг, адже саме такий показник вважається нормальним.

— Медикаменти. Дуже небажано під час вагітності захоплюватися різними препаратами. Якщо є необхідність в прийомі ліків, то це можна зробити тільки після дозволу лікаря. Хоча досить часто до раціону матусь лікарі додають вітаміни. Але ні в якому разі не можна перевищувати дозу, прописане лікарем, адже це може закінчиться небажаними наслідками.

— З тваринами. Щоб скоротити ризик занедужати яким-небудь вірусним захворюванням, треба скоротити будь-які контакти з тваринами до мінімуму. У першу чергу варто перестати контактувати з котами, адже вони є переносниками найбільш серйозних захворювань.

Крім цього не варто забувати про невеличкий фізичної навантаженні на організм вагітної і про прогулянки на свіжому повітрі. Якщо виконувати ці досить прості поради, ваш малюк обов’язково народиться здоровим і міцним.

Відео сучасні умови для вагітності і народження здорової дитини

 

 

© 2010-2019 Киев